Nicki Minaj provokuje temným videoklipom ku skladbe Hard White

01.02.2019 15:32
Nicki Minaj
Americká rapperka Nicki Minaj vystúpi 22. februára aj v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Autor: ,

Americká rapperka Nicki Minaj zverejnila videoklip k piesni Hard White. V novinke ju možno vidieť ako kráľovnú potemnelej krajiny, kde jej robia prítomnosť viaceré démonicky vyzerajúce postavy. Priaznivci rodáčky z Trinidadu a Tobaga si video od režiséra Mikea Hoa môžu pozrieť napríklad na službe YouTube. Hard White pochádza z interpretkinho albumu Queen (2018), z ktorého sa klipu dočkali aj nahrávky Barbie Dreams, Ganja Burns a Bed.

Minaj podporí svoj nový album na európskom turné, ktoré odštartuje vo februári. V rámci neho sa 22. februára predstaví aj na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Predskokanmi na koncerte budú americký rapper Juice WRLD a slovenský rapper Majk Spirit.

Nicki Minaj, vlastným menom Onika Tanya Maraj, odštartovala kariéru mixtapeom Playtime Is Over (2007). Prvý album Pink Friday jej vyšiel v roku 2010 a v USA i vo Veľkej Británii zaň získala platinu. V roku 2012 vydala štúdiovku Pink Friday: Roman Reloaded, ktorá obsahuje napríklad hit Starships. V roku 2014 nasledoval album The Pinkprint (2014) a jej zatiaľ posledným albumovým počinom je spomínaná nahrávka Queen, ktorá sa dostala na trh v auguste 2018. Ako herečka sa Nicki Minaj predstavila v snímkach Jedna za všetky (2014) a Barbershop: The Next Cut (2016), pričom tiež prepožičala hlas Steffie v animáku Doba ľadová: Zem v pohybe (2012).

TV Pravda: Aké bolo nakrúcanie nového slovenského filmu Trhlina (vysielané 24.1.2019).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#videoklip #Nicki Minaj #hudba #rap #koncert Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku