Pohoda ohlásila zmeny v programe, Sofi Tukker zrušili účasť

02.07.2019 14:00

Liam Gallagher napokon vystúpi na hlavnom pódiu o 20:30 a Charlotte Gainsbourg o 22:50.

Organizátori 23. ročníka multižánrového festivalu Pohoda, ktorý sa bude konať od 11. do 13. júla na letisku v Trenčíne, dnes informovali o zmenách v programe. Účasť na podujatí zrušilo americké duo Sofi Tukker, na miesto ktorého sa predstaví v sobotu o 21:40 na Orange stagei Donny Benét s kapelou. To ovplyvnilo aj ďalšie presuny, a to konkrétne v prípade umelcov Akua Naru, Raptor Koch a Emmanuel Jal & Nyaruach a debatu Cafe Európa: Nežný samet?.

Zástupcovia Pohody tiež uviedli, že vyhoveli žiadostiam dvoch najväčších mien sobotňajšieho programu na hlavnom pódiu. Britský spevák Liam Gallagher napokon vystúpi už o 20:30 a anglicko-francúzska speváčka a herečka Charlotte Gainsbourg o 22:50.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Pohoda 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku