Good Charlotte v Bratislave nevystúpia, zrušili všetky európske koncerty

10.07.2019 09:00
Good Charlotte
Skupina Good Charlotte z rodinných dôvodov zrušila všetky svoje európske koncerty. Autor:

Bratislavský koncert kapely Good Charlotte, ktorý sa mal uskutočniť 13. augusta 2019 v Refinery Gallery, je zrušený.

Kapela Good Charlotte sa z osobných dôvodov rozhodla nevycestovať na európske turné a ruší sa preto nielen ten bratislavský, ale všetky európske koncerty. Vstupné vo výške 34 eur za vstupenku bude vracať Lístocheck postupne všetkým, ktorí si lístok kúpili. Dôvody zrušenia vysvetlila kapela vo veľmi emotívnej správe na svojom Twittri:

„Všetkým fanúšikom GC, je pre nás veľkým sklamaním, že musíme oznámiť zrušenie nášho letného turné. Tento rok bol pre našu skupinu jedným z najnáročnejších, bojujeme s veľmi osobnou a nečakanou stratou v našej rodine. Musíme preto venovať čas rodinám a najbližším. Ďakujeme vám za lásku a podporu, ktorú nám v týchto chvíľach dávate. Veľmi si to vážime. Dúfame, že sa s vami všetkými už čoskoro uvidíme. S láskou, GC. “

Organizátor koncertu Good Charlotte na Slovensku, spoločnosť Seahorse promotion s.r.o, poveril exkluzívneho predajcu vstupeniek na tento koncert, spoločnosť Lístocheck s.r.o., vrátením vstupného v plnej výške 34€ za vstupenku každému zákazníkovi, ktorý si vstupenky zakúpil na listocheck.sk.

Zákazníci, ktorí si vstupenky kúpili u sekundárnych predajcov (napr. na Viagogo, alebo „z druhej ruky“ cez bazár a podobne), sa musia so žiadosťou o vrátenie vstupného obrátiť na toho, od koho si vstupenky kúpili.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#hudba #zrušené turné #zrušený koncert #Good Charlotte
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku