Ozzy Osbourne vydá box set so všetkými sólovými štúdiovkami na vinyloch

26.08.2019 09:00
People Ozzy Osbourne
Britský spevák Ozzy Osbourne. Autor: ,

Anglický spevák Ozzy Osbourne vydá box set so všetkými sólovými štúdiovkami na vinyloch.

See You On The Other Side sa dostane na trh 29. novembrAnglický spevák Ozzy Osbourne vydá box set so všetkými sólovými štúdiovkami na vinyloch. a okrem jedenástich radových počinov bude obsahovať aj tri živáky Tribute (1987), Live & Loud (1993) a Live At Budokan (2002) či EP nahrávky Mr. Crowley Live EP (1980) a Just Say Ozzy (1990). Nová kompilácia Flippin’ The B-Side zas ponúkne skladby, ktoré zatiaľ nevyšli na vinyle. Fanúšikovia nájdu v balení aj desať plagátov.

John Michael „Ozzy“ Osbourne sa preslávil ako spevák heavymetalovej kapely Black Sabbath, ktorá vznikla v roku 1968 v Birminghame. Po vydaní ôsmeho albumu Never Say Die! (1978) ho však pre alkoholovú a drogovú závislosť zo skupiny vyhodili. Ďalšiu štúdiovku s Black Sabbath vydal až v roku 2013. Nahrávka, ktorá debutovala na prvej priečke UK Chartu, má názov 13. Ako sólový umelec vydal jedenásť albumov, pričom zatiaľ posledný Scream uviedol na trh v júni 2010.

Na konte má tiež niekoľko koncertných záznamov, kompilácií alebo EP nahrávok. Hudobník, ktorý spolu so svojou rodinou účinkoval v reality šou Osbournovci (2002 – 2005), získal množstvo ocenení. V roku 2006 ho ako člena Black Sabbath uviedli do Rock'n'rollovej siene slávy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vinyl #See You On The Other Side #rock #Ozzy Osbourne #metal #hudba #heavy metal #box set
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku