Harry Styles poteší fanúšikov v Prahe aj vo Viedni

Anglický spevák Harry Styles ohlásil na budúci rok svetové turné, v rámci ktorého zavíta aj do strednej Európy.

14.11.2019 13:51
Harry Styles z formácie One Direction Foto: ,
Spevák Harry Styles.
debata

Interpret sa s jeho Love On Tour predstaví v Poľsku, Českej republike, Rakúsku aj Maďarsku. Priaznivci niekdajšieho člena skupiny One Direction si budú môcť jeho koncerty užiť 10. mája v Tauron Arene v Krakove, o deň neskôr v O2 Arene v Prahe, 30. mája vo viedenskej Stadthalle a napokon 31. mája v Budapest Arene v maďarskej metropole.

Koncertnou šnúrou Styles podporí jeho nový štúdiový album Fine Line, ktorý sa dostane na trh 13. decembra. Turné odštartuje 15. apríla v Birminghame a okrem Európy speváka zavedie aj do Severnej Ameriky a Mexika. Rodák z Redditchu plánuje aj koncerty v Južnej Amerike, Ázii a Austrálii, ktorých termíny oznámi na budúci rok.

Na turné budú 25-ročného interpreta sprevádzať americké speváčky King Princess a Jenny Lewis a jamajská interpretka Koffee. Prvá menovaná bude na koncertoch vystupovať od 15. apríla do 31. mája, druhá zase od 26. júna do 5. septembra a tretia od 29. septembra do 3. októbra.

Harry Edward Styles sa stal známym vďaka spomínanej formácii One Direction, ktorá sa preslávila v súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke. Na konte majú zatiaľ albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013), Four (2014) a Made In The A.M. (2015). Získali množstvo ocenení vrátane siedmich BRIT Awards, siedmich American Music Awards, šiestich Billboard Music Awards alebo štyroch World Music Awards. Styles vydal v roku 2017 debutovú, eponymnú sólovku, s ktorou dobyl UK Chart aj americký albumový rebríček Billboard 200. Pochádza z nej napríklad hit Sign of the Times.

debata chyba
Viac na túto tému: #turné #Harry Styles