Miro Žbirka zahrá fanúšikom koncert z domu

, 17.03.2020 14:37

Aj Miro Žbirka je v tomto čase doma a vďaka moderným technológiám pripravil na dnes večer špeciálny online koncert. V čase, keď fanúšikovia nemôžu ísť na koncert, príde spevák s koncertom priamo k nim domov.

Miro Žbirka zahrá fanúšikom z domu cez facebook.
Miro Žbirka zahrá fanúšikom z domu cez facebook. Autor: archív Mira Žbirku

V utorok 17. marca 2020 od 21.00 h si na facebookovom profile Mira Žbirku s ním v priamom prenose môžu diváci v pohodlí svojho domova zaspievať jeho veľké hity a spríjemniť si tak súčasnú neveselú situáciu. Skladby, ktoré počas koncertu zahrá si na sociálnej sieti počas víkendu vyžiadali fanúšikovia.

Link :https://www.facebook.com/MiroZbirka/

“Je dôležité si za každých okolností robiť vzájomne radosť a držať spolu. Som rád, že to môžeme teraz urobiť aspoň takto cez internet. Zahráme si skladby, ktoré ste si vybrali a niečo aj pridáme. Bude to určite príjemný večer a verím, že čoskoro sa opäť stretneme. Hlavne, nech ste teraz všetci zdraví a v bezpečí,” povedal Miro Žbirka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Miro Žbirka #koronavírus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku