Filharmónia koncertuje online

, 23.03.2020 14:00
Slovenská filharmónia
Koncerty Slovenskej filharmónie sa momentálne konajú online. Autor: ,

V tomto období môžete sledovať koncerty Slovenskej filharmónie na stream.filharmonia.sk. Diváci si môžu vybrať z 398 záznamov.

Programová pluralita týchto produkcií môže byť aj dištančnou formou výučby hudby pre deti, žiakov a študentov. Slovenská filharmónia v týchto dňoch eviduje okolo 1000 návštev na streame. Záznamy koncertov môžu diváci sledovať aj na FB SF, kde každý deň zverejnia jeden z koncertov.

Filharmónia tiež určila niektorým živým koncertom nové termíny.Presunutý bol Klavírny recitál Alexandra Gadjieva (16. 6.), Ludwig van Beethoven: Missa solemnis (17. a 18. 6.) či cyklus Slovenského komorného orchestra (31. 5.).

Vsúvislosti s prevenciou voči šíreniu koronavírusu a na základe vyhlásenia vlády Slovenskej republiky o mimoriadnej situácii sa všetky koncerty Slovenskej filharmónie v nadchádzajúcom období nekonajú až do odvolania. Nárok na vrátenie vstupného zo zrušených koncertov si môžu diváci uplatniť po opätovnom otvorení Pokladnice SF alebo mailom na adrese vstupenky@filharmonia.sk – ak boli kúpené online.

Zrušené boli koncerty Slovenskej filharmónie 11. 3. 2020 (streda) o 18:00, cyklus J Junior, Symfonický orchester VŠMU, 17. 3. 2020 (utorok) o 19:00, cyklus HM Hudobná mozaika, Koncert v spolupráci s International Holland Music Sessions, Ingenium Trio 19. a 20. 3. 2020 (štvrtok, piatok ) o 19:00, cyklus DE Hudba troch storočí, Cikker Beethoven Sibelius

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vážna hudba #Slovenská filharmónia #online kultúra
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku