Novú skladbu slovenského producenta Roberta Buriana hrajú aj v Španielsku

Pravidelne, vždy koncom mesiaca, prináša Robert Burian novú skladbu prostredníctvom švajčiarskeho vydavateľstva Enormous Tunes. Rovnako aj tento mesiac, no s novou skladbou prišlo aj niekoľko nie celkom očakávaných správ.

, 26.03.2020 16:00

„Tak ako ku všetkým skladbám v roku 2020, tak aj k tejto mal byť pripravený vizuál. Vzhľadom na globálnu nepriaznivú situáciu sme však museli zastaviť jeho výrobu,“ hovorí producent Robert Burian. Skladba je teda v súčasnosti dostupná len vo forme oficiálneho audia.

„Absolútne rešpektujem nariadenia našej krajiny v rámci opatrení na zamedzenie šírenia vírusu. Práve preto predstavujem I'm Nothing Withou You iba ako audio a verím, že poteší mnohých z vás,“ hovorí R. Burian. Novinke v štýle deep house, vydanej na prestížnej a rešpektovanej švajčiarskej značke Enormous Tunes sa opäť dostalo podpory aj od EDX v šou No Xcuses

V prebehu víkendu sa k Robertovi Burianovi dostal aj záznam vysielania španielskeho rádia. „Robert Burian, Slovák, ktorého kariéru sledujeme odkedy začal pracovať s nahrávacou spoločnosťou Enormous Tunes. Pred pár týždňami dokončil novú super vec s názvom I Can't Sleep – typický zvuk deep house s dotykom techna,“ začal v úvode moderátor a následne uviedol aj novú skladbu I'm Nothing Without You.

Ďalšiu novinku na Enormous Tunes plánuje na koniec apríla 2020.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #hudba