Elton John bude hostiť virtuálny benefičný koncert plný hviezd

Anglický spevák, klavirista a skladateľ Elton John bude hostiť virtuálny benefičný koncert, ktorého cieľom je poskytnúť pomoc a zábavu Američanom počas pandémie nového koronavírusu.

26.03.2020 18:00
Spevák Elton John (vľavo) a jeho manžel David... Foto: ,
Spevák Elton John (vľavo) a jeho manžel David Furnish.
debata

Na koncerte nebude chýbať hudba Backstreet Boys, Billie Eilish či Alicie Keys.

Hodinový špeciál s názvom Fox Presents the iHeart Living Room Concert For America bude pozostávať aj z vystúpení ďalších hviezd ako Backstreet Boys, Billie Eilish, Alicia Keys, Billie Joe Armstrong z kapely Green Day, Mariah Carey či Tim McGraw, ktoré ich nahrajú u seba doma.

Umelci koncertom vzdajú hold zdravotníkom, záchranárom a miestnym hrdinom, ktorí sú vystavení ochoreniu, aby pomohli druhým. Zároveň týmto krokom povzbudzujú divákov a diváčky, aby podporili dve charitatívne organizácie pomáhajúce obetiam nového koronavírusu a záchranárom – Feeding America a First Responders Children’s Fou­ndation.

Koncert odvysiela v nedeľu večer televízia Fox, a to v rámci tradičného vysielania aj na digitálnych platformách. Zároveň ho budú vysielať aj rozhlasové stanice spoločnosti iHeartMedia a bude dostupný aj na aplikácii iHeartRadio.

debata chyba
Viac na túto tému: #Elton John #online kultúra