Spevák Štěpán Urban má novinku

Štěpán Urban, finalista SuperStar 2015, sa v minulom roku prihlásil s dvomi autorskými singlami, Candy a Postel. Jeho tvorba teraz prekračuje alternatívne hranice nimi vytýčené. Novinka Tokio je toho dôkazom.

15.04.2020 19:35
debata

„Tokio je o ztrátě něčeho nebo někoho, bez čeho si většinou nedokážeme představit život. O snaze to vše vrátit zpět a snažit se omluvit za chyby své a porozumět chybám těch ostatních. A ano, impulsem byla osobní zkušenost,“ priznáva Štěpán a dodáva: „Zároveň chci povzbudit posluchače k tomu, aby se nevzdávali a hledali dál svoje štěstí i přesto, že je to někdy obzvlášť těžké.“

Intímnu pieseň produkovali talentovaný Adrian Líška, producent posledného albumu skupiny Mandrage a Frithjof Rödl z Erfurtu, u ktorého sa pieseň nahrávala a mixovala.

Dvadsaťdvaročný študent umelecko-manažérskej školy sa hudbe aktívne venuje viac ako desať rokov. V predposlednom ročníku speváckej súťaže SuperStar sa umiestnil na druhom mieste za Emmou Drobnou, ktorú v následujúcich dvoch rokoch doprevádzal na gitare. Po ukončení spolupráce sa začal sústrediť výhradne na svoju vlastnú tvorbu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #hudba