Swing a jazz v Budapešti

20.05.2020 09:00
Fancovic-Dekankova Swing
V spolupráci so Slovenským inštitútom v Budapešti sa v nedeľu 24. 5. odohrá ďalší koncert v rytme swingu a hot jazzu. Autor:

V spolupráci so Slovenským inštitútom v Budapešti sa v nedeľu 24. mája uskutoční ďalší koncert v rytme swingu a hot jazzu v triu s Ladislavom Fančovičom (klavír), Patrikom Fičorom (bicie) a Janou Dekánkovou (spev).

Slovenský inštitút v Budapešti presunul počas pandémie COVID-19 svoje aktivity do online priestoru a pripravil sériu obsažných programov, ktorými takto môže priblížiť záujemcom slovenskú kultúru. Dňa 24. mája 2020 o 19. hodine sa uskutoční koncert pod názvom Hot Jazz a Swing v podaní Ladislava Fančoviča, jedného z najvýznamnejších slovenských klaviristov a speváčky Jany Dekánkovej. Umelci sa špecializujú na interpretáciu autentického hot jazzu a swingu z obdobia dvadsiatych až štyridsiatych rokov minulého storočia. Na bicích nástrojoch ich bude sprevádzať Patrik Fičor.

Online koncert môžete sledovať na facebookovej stránke Slovenského inštitútu v Budapešti:

https://www.facebook.com/sibudapest/

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Ladislav Fančovič #Jana Dekánková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku