Kapela J.A.R. zahrá v Babylone

, 22.07.2020 15:32

Česká legendárna skupina J.A.R. vystúpi 20. augusta v Ateliéri Babylon v Bratislave. S iróniou sebe vlastnou ponúkne nadupaný koncert plný hitov, hudobných, speváckych a rapových výkonov s veľkou dávkou humoru a nadhľadu.

Jsem pohodlný

Po veľkolepých oslavách minuloročnej tridsiatky odohrala Jednotka Akademického Rapu niekoľko koncertov a na jar 2020 sa tak, ako všetci ostatní hudobníci musela na čas nedobrovoľne zastaviť. Zahrali pár online koncertov a po uvoľneniach sú už opäť v plnej hudobnej zbroji a tešia sa na divákov. Rozbehli nové turné Ironie temného budovatele chystajú aj nový album. V Čechách už stihli od fanúšikov a odborníkov získať množstvo priaznivých reakcií.

Český hudobný portál musicserver.cz o jednom z koncertov v Prahe napísal: „Táto desaťčlenná hudobná svorka dozrieva ako víno! Muzikanti, aj speváci a rapperi sa s každou skladbou pohrávajú s ľahkosťou, každý má svoj priestor a zároveň všetci tvoria jeden kompaktný tím a to aj napriek tomu, že na jeho čele stoja traja charizmatickí a rozdielni performeri. Práve v tom je však ich sila…Bolo to spontánne a bláznivé, rovnako ako ich hudba.“

Prvá slovenská zastávka tohto turné bude v Bratislave Na svojej už domovskej scéne, na pódiu v bratislavskom Ateliéri Babylon, to J.A.R. v najlepšej forme rozbalí 20. augusta 2020 o 20.00 h. Magické dvadsiatky spolu s osmičkou určite vytvoria spolu s divákmi dokonalú atmosféru pre strhujúcu šou so skladbami zo zatiaľ posledného abumu Eskalace dobra, ale aj ďalšími už časom preverenými a aj u nás obľúbenými skladbami. Množstvo hitov z ôsmych vydaných albumov, pulzujúca rytmika, radosť z hudby a energická pódiová šou s veľkou dávkou špecifického humoru a nadhľadu – to sú najdôležitejšie esencie koncertov skupiny J.A.R. Je to partia hudobníkov, ktorí sú radi spolu, baví ich hrať, baviť sa na pódiu a tým zabávať aj všetkých okolo. Počas svojej tridsaťročnej histórie tým dokonale „nakazili“ aj fanúšikov na Slovensku. Pri dodržaní všetkých hygienických opatrení to bude jediný a najbezpečnejší druh „vírusu“, ktorý nikomu neublíži, ale všetkých pozitívne naladí a poteší na duši.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#J. A. R.
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku