Richard Müller vyráža na letné koncerty

, 25.07.2020 16:00

Už na budúci týždeň sa vyberie Richard Müller so svojou 8-člennou kapelou za fanúšikmi do regiónov. V krásnom prostredí hradov a amfiteátrov odohrá 11 koncertov. Pre epidemiologické opatrenia je počet návštevníkov koncertov obmedzený. Prvý letný koncert bude v prostredí Bojnického dvora 30. júla.

Novinka Richarda Müllera Anomália

Po niekoľkomesačnej vynútenej hudobnej prestávke sa Richard Müller chystá koncertovať. Ani v čase prísnych epidemiologických opatrení nezaháľal a naspieval krásnu novinku Anomália. Teraz ju prvýkrát odohrá naživo.

„Na pesničku mám vynikajúce ohlasy a sám som zvedavý, ako zafunguje live. Rozhodli sme sa zaradiť aj niečo nové, respektíve aj piesne, ktoré sme ešte nehrali, napríklad duet Klid, mír a pokora,“ vraví Richard Müller.

Richard fanúšikom ponúkne prierez toho najlepšieho zo svojej vyše 35-ročnej kariéry. „Už sa na vás veľmi teším. Koncerty mi chýbali a tak sa dobre zabavíme. Verím, že atmosféra bude skvelá,“ odkazuje fanúšikom.

Richard Müller – Leto 2020
30.07. – Bojnice, Bojnický dvor
31.07. – Banská Štiavnica, amfiteáter
01.08. – Michalovce, Zemplínske múzeum
02.08. – Lučenec, amfiteáter
06.08. – Kežmarok, nádvorie hradu
07.08. – Zelená Voda pri Novom meste nad Váhom
08.08. – Trnava, amfiteáter
26.8. – Bratislava, Inpark
28.08. – Senec, amfiteáter
29.08. – Myjava, amfiteáter
30.08. – Zlaté Moravce, amfiteáter

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Richard Müller
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku