Robo Opatovský má na leto Tajný recept

Robo Opatovský prichádza s novou letnou skladbou Tajný recept. Hudbu zložil samotný spevák, text napísal Martin Chudík.

30.07.2020 15:07
robo opatovskym Foto:
Robo Opatovský má letnú náladu a zúročil ju v skladbe Tajný recept.
debata (2)

„S Martinom Chudíkom som už spolupracovali pri skladbách Modlím sa hudbou a Bez teba. V týchto dňoch, keď sa už uvoľňujú opatrenia a všetci sme pozitívnejšie naladení, som mu poslal demo verziu letnej skladby s otázkou, či by mi vedel napísať ľahký, pozitívny text,“ hovorí Opatovský.

„Tak, ako vie Martin vystihnúť náročnejšie témy, tak aj pri tejto veselej sa trafil presne do čierneho. To sa odrazilo aj pri samotnom nahrávaní. Ja som mal jasnú predstavu o tom, ako to má znieť, aké melódie chcem použiť a nakoniec sme ju s gitaristom Romanom Mečiarom a akordeonistom Ondrom Jurášim nahrali za pol dňa,“ priblížil tvorivý proces spevák.

Videoklip ku skladbe zveril svojmu grafikovi a dizajnérovi Filipovi Cemperovi, ktorý sa stará aj o jeho sociálne siete. Rovnako ako v prípade samotnej skladby aj zadanie na videoklip bolo podobné. Klip sa nakrúcal na česko-slovenskej hranici pri Sudoměřiciach.

Skladbu si doteraz mohli vypočuť fanúšikovia na jeho ôsmich letných koncertoch a už pri prvých tónoch mala pozitívne reakcie divákov. „Videl som ľuďom úsmev na tvári. Teším sa, že som mohol nahrať skladbu, ktorá znie rovnako na nahrávke, ako aj na koncertoch,“ dodal spevák.

Novú skladbu Tajný recept uvedie Opatovský aj na ďalších letných koncertoch, najbližšie je 30. júla v Bojniciach, ďalšími zastávkami budú Košice (7. 8.), Vranov nad Topľou (8. 8.), Topoľčany (21. 8.) a Hlohovec (28. 8.).

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #hit #Robo Opatovský