Sima Martausová vyzýva piesňou Podoby k láske

Slovenská speváčka a skladateľka Sima Martausová obdarovala fanúšikov v deň svojich 33. narodenín (26. 2.) novým videoklipom k piesni Podoby.

02.03.2021 09:00
Speváčka Sima Martausová na zábere z nakrúcania... Foto:
Speváčka Sima Martausová zdieľa v piesni Podoby ideu spolupatričnosti.
debata

Novinka „o láske k ľuďom, k Bohu, k sebe samej, k hudbe, k horám…“, zverejnená na sociálnej sieti, zaznamenala priaznivé ohlasy nielen domácich fanúšikov, ale aj priaznivcov zo zahraničia. Videoklip si doteraz pozrelo vyše 55.000 ľudí.

„Zdieľam myšlienku, aby sme sa nesúdili, aby sme si vedeli navzájom dopriať, aby sme sa prijímali takí, akí sme, lebo do našich sŕdc vidí len ten Najvyšší,“ približuje pieseň Martausová, ktorá sa opäť postarala o hudbu aj text. „Verím, že vás poteší a možno aj trošku povzbudí v láske,“ dodáva k nežnej novinke pesničkárka pôvodom z Považskej Bystrice.

Na nahrávaní skladby, ktorá je súčasťou Martausovej šiesteho štúdiového albumu Oslobodená, sa podieľali Daniel Špiner (klavír), Michal Šelep (kontrabas), Martin Zajko (gitara), Igor „Ajdži“ Sabo (bicie).

Vo videoklipe k piesni Podoby účinkujú okrem speváčky aj profesionálni tanečníci Pavol a Ivana Dankovci z tanečného divadla Atak. Tvorcovia ho nakrúcali v barokovom kaštieli v Ivanke pri Dunaji, ale aj na severe Slovenska. „Klip sme natáčali v okolí Ružomberka, na Magurke, interiérové scény sa nakrúcali v Kolégiu Antona Neuwirtha,“ priblížila speváčka.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sima Martausová