Lístky na Pohoda on the Ground sú už v predaji. Dramaturgami sú aj kluby

Predpredaj lístkov na sériu piatich festivalov so spoločným názvom Pohoda on the Ground začalo včera na webstránke festivalu. Organizátori zverejnili aj kompletný program klubov. Podujatie sa uskutoční 7. až 11. júla na trenčianskom letisku.

18.05.2021 12:37
21 - Pohoda Vyber - 05-07-2018 - Atmosfera Foto:
Program hlavného pódia bude zameraný na zahraničné kapely.

Pohoda on the Ground má dennú kapacitu 1000 ľudí (zatiaľ vrátane organizátorov a účinkujúcich). V predaji je 750 vstupeniek na deň. „Prvých 200 z nich dostali pre svojich fanúšikov jednotlivé kluby, niektoré už svoj kontingent vypredali. Na jednu osobu je možné zakúpiť maximálne štyri vstupenky,“ avizujú organizátori festivalu, na ktorom sa predstavia desiatky umelcov.

Pohoda už skôr zverejnila program hlavného pódia, ktorý bude zameraný na zahraničné kapely. Tento program sa na rozdiel od klubového meniť v rámci jednotlivých dní nebude, predstavia sa Black Midi, Black Country, New Road, Dry Cleaning, Vrbovskí víťazi s Komorným orchestrom mesta Trenčín, Pengshui, Fulu Miziki a Murman Tsuladze.

Jedným z leitmotívov festivalu je podpora domácej klubovej scény. Práve ľudia z desiatich klubov naprieč celým Slovenskom pripravia väčšinu programu. Kurátormi dvoch klubových festivalových pódií sú Hangár, Bombura, Fuga, Diera do sveta, Stromoradie, 69, Collosseum, WAX, Záhrada a Hájovňa.

Pohoda on the Ground otvorí svoje brány každý deň o 11. h, program sa začne o 15. h a skončí tradičným vítaním slnka. Areál festivalu bude nutné opustiť do 10. h nasledujúceho dňa. „Ak si niekto kúpi lístky na viac dní, bude musieť po každom absolvovanom dni opustiť areál a opätovne prejsť bránami festivalu a podstúpiť všetky procedúry v súlade s nariadeniami RÚVZ platnými v tom čase,“ odkazujú organizátori. Viac odpovedí na často kladené otázky zverejnia v sekcii FAQ na www.pohodafestival.sk.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Pohoda