Duran Duran sa vracia do Bratislavy - a vy ste hrali o podpísané CD

Jedna z legiend popu a ikona 80-tych rokov kapela Duran Duran sa po šiestich rokoch vracia na Slovensko. V prvý februárový deň vystúpi v bratislavskej Inchebe.

24.01.2012 00:00 , aktualizované: 30.01.2012 14:54
Duran Duran Foto:
Duran Duran
debata

Štatistika Duran Duran je naozaj pozoruhodná. Vyše 80 miliónov predaných albumov, 18 singlov na americkom kontinente, množstvo ocenení ako Grammy, MTV Music Awards, American Music Awards, The Brit Awards. Ich piesne sú životným štýlom celej generácie fanúšikov.

Duran Duran má na svojom konte trinásť štúdiových albumov. Ostatný, ktorý vyšiel koncom roka 2010, sa volá All you need is love. Je na ňom dvanásť pesničiek. Znejú povedome a zároveň sú zbrusu nové. „Jednou z vecí, ktoré na tomto albume milujem,“ hovorí člen kapely Simon Le Bon, „je fakt, že je nevedomky popový, veľmi chytľavý bez toho, že by to bol jeho hlavný zámer. Pre mňa osobne je to alternatívny album – a to je to, o čo sme sa snažili na prvom mieste.“

Duran Duran má nadšené koncertné publikom na všetkých piatich kontinentoch. Aj atmosféra na bratislavskom koncerte, 1. februára v Inchebe, bude určite vynikajúca. Pravda.sk v spolupráci s agentúrou XL promotion pripravila pre svojich čitateľov súťaž. Tentoraz nie o vstupenky, ale o dva albumy Duran Duran, ktoré členovia kapely v Bratislave vlastnoručne podpíšu.

CD vyhrávajú Ľudmila Uličná, Kolinovce a Richard Zlatoš, Bratislava. Pošleme im ich poštou krátko po bratislavskom koncerte. Lístky na koncert si môžete ešte stále zakúpiť na www.xl.sk.

debata chyba