Peter Bič Project má nový singel a klip Tam za tou bránou

Skupina Peter Bič Project predstavuje ďalšiu skladbu Tam za tou bránou z úspešného albumu Hlava. Pieseň vychádza nielen ako singel, ale dostala aj svoju video podobu. Režisérom je Jaroslav Jaris Vaľko, a v klipe sa objavia iba protagonisti Peter Bič a Viktória Vargová. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

07.04.2022 14:00
Peter Bič a Viktória Vargová Foto:
Peter Bičom a Viktória Vargová.
debata

Pieseň má veľmi intímnu atmosféru a text. Preto sme urobili klip, v ktorom sme mali ambíciu zosúladiť to, hovorí o videoklipe Peter Bič a dodáva: Text napísal Vlado Krausz, a je naozaj veľmi pekný, preto sme sa rozhodli pre systém lyric videa.

Tam za tou bránou

Skupina sa len pred niekoľkými dňami stala laureátom 25. ročníka Krištáľového krídla v kategórii hudba a už 27. apríla sa dozvie, ako sa jej podarilo obstáť na oceneniach Anděl 2021 v kategórii Slovenský album. Je to pre nás veľká česť získať ceny, za ktoré hlasuje odborná porota. Ale nie o nič väčšia, ako keď nás fanúšikovia ocenia potleskom na koncerte. Obmenil sa trošku aj náš koncertný repertoár. Trošku sme sa rozrástli o ďalšieho člena, pribudnú piesne z albumu Hlava, ale, samozrejme, nebudú chýbať aj piesne, ktoré naši poslucháči už veľmi dobre poznajú, teší nás, že si ľudia si pýtajú aj nové skladby, preto im s radosťou vyhovieme, doplnil Peter Bič.

Peter Bič project Peter Bič Viki VArgová Čítajte viac Peter Bič Project: Keď v Hlave znejú írske gajdy

Najbližší koncert odohrá skupina už túto sobotu 9. apríla v bratislavskom klube MMC.

debata chyba
Viac na túto tému: #Peter Bič Project
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy