Justin Bieber vypredal za hodinu celé severoamerické turné

Kanadský spevák Justin Bieber vypredal celé severoamerické turné za jednu hodinu. V pondelok o tom informovalo vydavateľstvo Island Def Jam, ktoré patrí pod Universal Music Group. Osemnásťročná hviezda bude na turné od 29. septembra do 26. januára 2013. Počas šnúry sa predstaví na 48 koncertoch.

05.06.2012 07:00
Justin Bieber Foto:
Spevák Justin Bieber na koncerte v Paríži.
debata

Bieber dvakrát zaspieva aj v newyorskej Madison Square Garden s kapacitou 20-tisíc ľudí. Vstupenky na tieto koncerty sa predali za neuveriteľných 30 sekúnd. Spevákovou predskokankou na turné bude jeho krajanka Carly Rae Jepsen, známa hitom Call Me Maybe. „Bude to veľká zábava. Tvrdo som pracoval v nahrávacom aj tanečnom štúdiu, aby som si ujasnil, ktoré choreografie chcem použiť a ktoré nie. Myslím, že toto turné bude veľmi špeciálne. Máme prichystaných veľa prekvapení,“ prezradil ešte v máji. Jeden dolár z každej predanej vstupenky pôjde na konto neziskovej organizácie Pencils of Promise.

Justin Bieber má zatiaľ na svojom konte EP nahrávku My World (2009), štúdiovku My World 2.0 (2010) a vianočný album Under The Mistletoe (2011). Jeho najväčším hitom je skladba Baby (featuring Ludacris), ktorá je vôbec najpozeranejším videom na YouTube. Spevák má na konte okrem iného jednu Brit Award, tri nominácie na Grammy a tri Juno Awards. Na pripravovanom turné predstaví svoj najnovší album Believe, ktorý v USA vyjde 19. júna. Prvým singlom z nahrávky je skladba Boyfriend, druhým pesnička Die in Your Arms.

debata chyba