Tomáš Klus sa vracia aj na slovenské pódiá

Obľúbený český spevák sa opäť predstaví na Slovenku, kam chodí veľmi rád. Česká časť Cítím tour je v plnom prúde a 3. júna vystúpi spevák v Pezinku. Koncert bol pôvodne plánovaný v lete 2021, ale kvôli pandémii musel byť preložený.

, 19.04.2022 14:00
Tomáš Klus spevák Foto: ,
Tomáš Klus sa na Slovensko vracia rád. V lete zahrá v Pezinku.
debata

Na novom albume Cítím sa Tomáš Klus prejavuje v novej polohe. Inklinuje k melodickému, pesničkovému popu. Prvým oficiálnym singlom bola skladba Tajemství. „Nesmierne sa teším, keď si ľudia vypočujú album Cítím tiež z dôvodu, že je po 13 rokoch môj prvý popový album, i keď som celé tie roky súčasťou českého mainstreamu. Teším sa tiež, keď pesničky z nového albumu budeme s Cílovou skupinou hrať na koncertoch, pretože je to i návrat ku koreňom, obohatený o nové korenie,“ hovorí Tomáš Klus.

Doterajšie koncerty v rámci Cítím Tour 2022 prinášajú to najlepšie z tvorby a energie Tomáša Klusa. Skladby z albumu Cítím tvoria nosnú časť koncertov. „Koncert v Brne bol pre nás ukážkou toho, že sa na Tomášov koncert oplatilo počkať,“ hovorí organizátor Karol Jagoš: „Spolupracujeme už dlhé roky a dnes je vo svojej zatiaľ najlepšej forme. Nové skladby si absolútne získali publikum, ktoré sa bavilo od začiatku do konca. Hoci nás presun koncertu minulý rok veľmi mrzel, dnes vieme, že sa to oplatilo a návštevníci zažijú skvelý koncert.“

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Pezinok #Tomáš Klus