Slovensko-anglická speváčka a skladateľka Gigi Ann zverejnila veľmi osobný videoklip. Pozrite si ho

Mladá a talentovaná slovensko-anglická speváčka a skladateľka Gigi Ann prichádza po skladbách Devil In Disguise a Breathless s akustickou novinkou Impulsive decisions. Hudbu a text k skladbe napísala Gigi Ann. Spoluautorom hudby a aranžmánu je jej stály spolupracovník, hudobný mentor a producent Andrej Hruška.

01.11.2022 08:00
Gigi Ann Foto:
Speváčka a skladateľka Gigi Ann.
debata

“Impulsive decisions je prvá pesnička, ktorú som napísala, keď som dostala vysnívanú gitaru. Text piesne opisuje pocity ľútosti, hnevu a smútku, ale melódia jej dodáva krásne pocity nostalgie. V skladbe rozoberám pocity, ktoré človek prežíva na konci vzťahu. Je to reflexia na spoločne prežité chvíle, zážitky, na všetko dobré, pekné, ale aj na vlastné a partnerove pochybenia. Je o pocite vďaky z prežitého, ktorý nakoniec prinesie prijatie a pokoj,” povedala o svojej novej skladbe Gigi Ann.

Gigi Ann Čítajte viac Mladá speváčka a skladateľka Gigi Ann dáva do svetovej hudby slovenskú dušu
Pre speváčku a skladateľku Gigi Ann je nová... Foto: gigianngreen
gigi ann Pre speváčku a skladateľku Gigi Ann je nová skladba Impulsive Decisions veľmi osobná.

Príbeh skladby do videoklipu umelecky stvárnil talentovaný kameraman a režisér Dominik Janovský, s ktorým už Gigi Ann spolupracovala na videoklipe k skladbe Devil In Disguise. Nakrúcali ho v záhrade domu rodičov speváčky.

Nový klip nakrúcali v záhrade speváčkiných... Foto: archív Gigi Ann
gigi ann Nový klip nakrúcali v záhrade speváčkiných rodičov.

“Tento videoklip je pre mňa veľmi osobný, pretože sa nakrúcal u nás doma, v našej záhrade, na miestach, kde rada hrám, spievam a tvorím. Intimitu domáceho prostredia sme zvolili preto, že vždy, keď nám je tažko sa radi vraciame na miesta, s ktorými máme spojené príjemné zážitky a pekné spomienky. Myslím, že reflexia je v živote človeka veľmi dôležitá. Pomáha nám utriediť si myšlienky a pocity, a umožní nám pohnúť sa ďalej,” povedala o novom klipe speváčka a skladateľka.

Gigi Ann - Impulsive Decisions

Skladba Impulsive decisions sa spolu s predchádzajúcimi singlami a ďalšími novinkami objaví na pripravovanom debutovom EP, ktorého vydanie je naplánované na začiatok budúceho roka.

Gigi Ann Čítajte viac Mladá speváčka Gigi Ann spieva Breathless

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #hudobná novinka