Adam Ďurica pripravil výberovku s názvom Hity

Adam Ďurica pripravil album hitov, ktorý mapuje jeho hudobnú cestu od roku 2008. Ponúka na ňom rovný tucet piesní z jeho autorského pera. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

11.11.2022 15:00
Adam Ďurica Foto: ,
Adam Ďurica.
debata

Na albume si fanúšikovia nájdu jeden z jeho prvých hitov Bez servítky z roku 2008. „Je to skladba, ktorá sa objavila na výberovke s názvom Mladá vlna, ale na albume sa objavila až o pár rokov neskôr,“ hovorí spevák. Samozrejme, nechýba Mandolína, Holubička, Neľutujem, či minuloročný duet s Emmou Drobnou, Naše hriechy, z rovnomenného albumu, ktorý už získal aj ocenenie zlatý album.

Adam Ďurica - Holubička

„To, že sa z pesničky stáva naozajstný hit, som zažil asi prvýkrát pri skladbe Neľutujem, ktorý sme na koncerte zahrali skoro na konci, a vtedy sa dav rozospieval, a ja si dodnes pamätám, ako sme ju museli hrať ešte raz, pretože si ju ľudia na tom koncerte doslova vyspievali,“ spomína Adam a dodáva:

„Musím povedať, že to tak akosi na koncertoch funguje aj dnes. A čo má ešte viac teší, že nielen na Slovensku, ale aj v Čechách. Veľakrát som hovoril, že každou ďalšou skladbou sa nejaká kapitola končí a ďalšia otvára, a Hity to len potvrdzujú. Pracujem už na nových skladbách, popri koncertoch sa nám podarilo nahrať s Raegom novinku Dobre Viacmenej, tiež sme nahrali zopár skladieb v štúdiu naživo. Ako to vyšlo, si môžete pozrieť vo videoklipe, ktorý sme nahrali v štúdiu Birdland.“

debata chyba
Viac na túto tému: #novinka #hudba #Adam Ďurica
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy