Emma Drobná sa spolupráce s Richardom Müllerom nezľakla

Richard Müller vydal v októbri 2022 nový album Čierna labuť biela vrana. Pozitívne ho prijalo množstvo fanúšikov Richardovej hudby a rovnako aj hudobní kritici. Po singloch Všetko je po starom, Zmeškaný hovor prichádza tretí singel spoločne s videoklipom ku skladbe Na pohrebe lásky. V skladbe spolu Richardom účinkuje aj Emma Drobná. TASR informoval PR manažér Tomáš Karpel.

12.01.2023 17:00
Emma Drobná Foto:
Speváčka Emma Drobná má spolučnú skadbu s Richardom Müllerom.
debata

Autorom hudby je Ondřej Gregor Brzobohatý, text napísal Peter Uličný, réžie sa zhostil producent albumu Jan P. Muchow.

„Bola to pocta, že so mnou chcel Richard spolupracovať. Človek sa z toho nesmie rozklepať a myslieť na to, aká legenda to je, aké skladby má. Bol som celkom nekompromisný i v tom, že som oslovil tých najlepších hudobníkov, akých poznám. Ondra Brzobohatý napísal hudbu k všetkým skladbám, fantastické texty napísal Peter Uličný. Ich úroveň je taká, že som nepočul toľko skvelých textov pohromade na jednej platni. Mám radosť, keď Richard hovorí, že je to jedna z jeho najlepších platní. Mám z toho dobrý pocit,“ uvádza na margo spolupráce producent albumu aj režisér videoklipu Jan P. Muchow.

Richard Muller photo Mayo Hirc 2022 Čítajte viac Čierna Labuť Biela Vrana. Richard Müller má novým album

Zároveň dodáva: „Láska je téma pre všetkých, nech už máte rád kohokoľvek. Richard aj tvorcovia klipu majú radi všetkých.“

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Richard Müller #Emma Drobná