Skupina Peter Bič Project predstavila videoklip ku skladbe Hornád

Skupina Peter Bič Project predstavila klip ku krátkej piesni Hornád. Je ďalšou skladbou z albumu Hlava, ktorá dostala video podobu. Réžiu a strih realizovali Jaroslav Vaľko a Sandra Urbančíková.

22.01.2023 12:00
debata
Videoklip k piesni Hornád.

„Keď sme v roku 2021 vydávali album Hlava, tak už vtedy sme mali predstavu o tom, že každá pieseň by mala mať svoj videoklip. A ďalšou je teda pesnička Hornád,“ uviedol Peter Bič.

„Pre nás má táto pieseň veľký význam. Rieka Hornád preteká našim rodným mestom a máme s ňou spojené veľké množstvo zážitkov a spomienok, či z detstva alebo z obdobia prvých lások, dokonca videoklip k piesni Máj sme nakrúcali práve pri Hornáde. Zaujímavosťou je, že autor textu Michal Mifkovič je z Bratislavy a nikdy pri Hornáde nebol. No ani netuší, ako nás týmto textom zasiahol,“ doplnila speváčka Viktória.

„Snažíme sa, aby sa naša predstava naplnila, zároveň už aj môžem prezradiť, že pracujeme na nových skladbách a tiež sa pripravujeme na svoje jarné turné. Začíname už v polovičke marca v Prešove a zakončíme ho na Hornáde, v Košiciach,“ dodal líder kapely.

debata chyba
Viac na túto tému: #videoklip #hudba #Peter Bič #skupina #Peter Bič Project