Speváčka Ellie Goulding vystúpi na festivale Colours of Ostrava

Úspešná britská speváčka Ellie Goulding rozžiari letné Colours of Ostrava a stane sa ďalšou hviezdou tohto medzinárodného hudobného festivalu spolu s kapelou OneRepublic, raperom Macklemorom a nigérijským spevákom Burna Boyom. Festival sa uskutoční v unikátnom industriálnom areáli ostravských Dolných Vítkovíc od 19. do 22. júla. TASR o tom informoval PR manažér Zdenko Hanout.

09.02.2023 14:00
Ellie Goulding Foto:
Ellie Goulding počas koncertu vo februári 2023.
debata

Ellie je jednou z najúspešnejších britských hudobníčok posledného desaťročia, ktorá sa dostala na vrcholy hitparád s hitmi ako Burn, Holding on for Life, Figure 8, Starry Eyed, Lights a Power. Získala dve ceny Brit Awards, BMI London Awards a nominácie na Grammy a Zlatý glóbus. Predala osemnásť miliónov albumov a jej počty streamov dosahujú desať miliárd. Naspievala ústrednú pieseň k filmu Päťdesiat odtieňov sivej, Love Me Like You Do. Spievala v Bielom dome aj na svadbe princa Williama a Kate. Na Colours of Ostrava príde so svojím úplne novým albumom Higher Than Heaven, ktorý vyjde 24. marca.

„Ellie Goulding bude ozdobou tohto ročníka, jej koncerty predchádza skvelá povesť. Ostatné novopotvrdené mená predstavujú popri pope širokú škálu žánrov – to najzaujímavejšie, čo sme na našich cestách po svete videli,“ hovorí riaditeľka Colours of Ostrava Zlata Holušová.

Potvrdené zahraničné mená pre Colours of Ostrava 2023 sú zatiaľ OneRepublic (USA), Macklemore (USA), Burna Boy (Nigéria), Ellie Goulding (Spojené kráľovstvo), Niall Horan (Írsko), Jacob Collier (Spojené kráľovstvo), Gilberto Gil & Family (Brazília), Kavinsky (Francúzsko), Sleaford Mods (UK), Tom Grennan (UK), Al-Qasar (Francúzsko/Al­žírsko), CloZee (Francúzsko), Garden City Movement (Izrael), Gheist (Nemecko), Hania Rani (Poľsko), Haviah Mighty (Kanada), Holy Moly & The Crackers (Veľká Británia), Imed Alibi & Khalil EPI (Tunisko) či LaBrassBanda (Nemecko).

Wet leg Čítajte viac FOTO: Aj táto najlepšia hudba vlaňajška zaznie v lete na festivale Pohoda

Súťaž: Zažite koncert Erosa Ramazzottiho na vlastnej koži

Eross Ramazzotti

Eros Ramazzotti, charizmatický spevák z Talianska, vystúpi v rámci Battito Infinito World Tour už 8. 3. 2023 aj v Steel Aréne v Košiciach. Odohrá nové skladby aj najznámejšie hity, ktoré zachytávajú jeho kariéru. Zapojte sa do hry a traja z vás môžu vyhrať 2 vstupenky na tento úžasný koncert.

Pošlite SMS so správnou odpoveďou a vyhrajte dva lístky na koncert Erosa Ramazzottiho v Košiciach. Stačí, keď správne odpoviete na otázku:

Odkiaľ pochádza Eros Ramazzotti?

  1. Španielsko
  2. Taliansko

Odpoveď zašlite formou SMS na číslo 6667 v tvare PRAVDA (medzera) EROS (medzera) správna odpoveď A alebo B (medzera) vaše meno a priezvisko. Súťaž sa končí v stredu 22. februára 2023 o 23.59 h. Troch výhercov budeme kontaktovať telefonicky a ich meno zverejníme na pravda.sk do 24. februára 2023.

Cena spätnej SMS je 1,00 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s.r.o

Výhercovia

Výhercom gratulujeme: Juraj M., Nové Zámky; Marika K, Košice - Furča; Michal S., Nová Dedina

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Ellie Goulding #Colours of Ostrav