Tina na svoje narodeniny venovala fanúšikom singel "11"

Speváčka Tina na svoje narodeniny venovala fanúšikom singel "11". Skladbu, ktorá atmosférou pripomína "teen's dobu", ich spomienkovo prenesie textom aj videoklipom k prvým láskam. TASR o tom informovala PR manažérka Jana Trellová.

13.03.2023 16:00
MACO8351 Foto:
Speváčka Tina.
debata
Tina - 11

„Text vznikal približne na štvrtýkrát, vždy sa menila téma. Pár dní pred termínom nakrúcania klipu som sa zobudila s tým, že potrebujem spracovať tému ‚hlavne sa do mňa nezamiluj‘. Vnímam to všade naokolo. Život ukazuje, že je dôležité hrať fér a jednať na rovinu. A to som chcela podčiarknuť, aby ľudia úprimne vyjadrili svoje postoje a pocity,“ približuje Tina genézu novinky, ktorá vznikla v režisérskej produkcii Cesar Production. Myšlienka „hlavne sa do mňa nezamiluj“ je kinematograficky spracovaná z pohľadu herečky a influencerky Clarisse Taty. O mix master a celkovú hudobnú produkciu sa postaral Fillipian.

Alan Murin foto hruso Čítajte viac Vypočujte si nový song Alana Murína. Je o láske a spolupracoval na ňom s Kalim

So sólovou skladbou „11“ prichádza Tina po dvoch rokoch, fanúšikom sa doteraz pripomínala v songoch, v ktorých participovala ako hosť. „Pripravujem single v žánroch, ktoré som ešte nerobila a som rada, že aj po 20 rokov na scéne mám stále možnosť priniesť niečo nové. Presne ako aj tento 80's sound,“ dodáva speváčka.

Tina ft. Rytmus - Príbeh (hudba Tomi Popovič)

Námet na klip vznikal podľa tvorcov postupne a veľmi spontánne, keď Tine poslala poslednú verziu textu talentovaná mladá speváčka Laris. „Laris mala moje prozaické poznámky a mala voľnú ruku na to, ako ich zapracovať. A urobila to fantasticky. Hlavná myšlienka klipu je oslava slobody a úprimnosť,“ objasňuje oslávenkyňa Tina. Novou piesňou urobila radosť svojim fanúšikom i sebe symbolicky 11. marca v deň svojich narodenín.

debata chyba
Viac na túto tému: #Tina