Bryan Adams vystúpi 17. decembra v Bratislave

Kanadský spevák Bryan Adams je už druhý rok na celosvetovom turné So Happy It Hurts, s ktorým tento rok zavíta nielen do USA, Japonska, Singapuru, Thajska, Malajzie či Filipín, ale aj k nám na Slovensko. S koncertným programom sa predstaví v nedeľu 17. decembra v Tipos Aréne bratislavského zimného štadióna Ondreja Nepelu. TASR informoval PR manažér Ján Kakaščík.

23.03.2023 11:30
Bryan Adams, Bratislava Foto: ,
Bryan Adams.
debata

Bryan Adams má povesť jedného z najvzrušujú­cejších „live“ hudobníkov na svete. Jeho energický spev a prítomnosť na pódiu sú osvedčenou zábavou už viac ako 40 rokov. Hranie po pandemickej vynútenej pauze si očividne užíva a tento rok v decembri sa o tom môže presvedčiť aj slovenské publikum.

Rodák z kanadského Kingstonu má na svojom konte 15 štúdiových albumov, najnovší So Happy It Hurts z marca 2022 bol nominovaný na cenu Grammy. V marci 2022 bol vydaný aj album Pretty Woman The Musical, ktorého Adams je spoluautorom aj producentom.

Bryan Adams - (Everything I Do) I Do It For You

Bryan Guy Adams je spevák, skladateľ, gitarista, ale aj vášnivý fotograf a jeden z najpredávanejších spevákov všetkých čias. Nezabudnuteľné hity (Everything i Do) I Do It for You, známy z filmu Robin Hood, Heaven, Run to you, Please forgive me, Somebody či Summer of 69 nechýbajú ani na jeho aktuálnom turné So Happy It Hurts.

debata chyba
Viac na túto tému: #koncert #hudba #Bryan Adams