Marika Gombitová bude spievať v pražskej O2 Aréne. Sľubuje výpravnú scénu, hviezdnych hostí a veľkú dávku legendárnych hitov

Po obrovskom úspechu minuloročného bratislavského koncertu Marika Gombitová prijala ponuku na špeciálny koncertný projekt v legendárnej pražskej O2 Aréne. A nie iba na jeden koncert, ale hneď na dva koncerty, ktoré sa v hlavnom meste našich západných susedov uskutočnia v rozpätí dvoch týždňov 16. 1. 2024 a 30. 1. 2024.

19.04.2023 12:00
marika gombitova plagat Foto:
Marika Gombitová chystá dva koncerty v pražskej O2 Aréne.
debata

Producent Tomáš Ságl všetko pripravuje s obrovskou citlivosťou a dôkladnosťou charakteristickou pre Mariku. Potvrdzuje to napríklad voľba dvoch koncertov nie dva dni po sebe, ale s odstupom dvoch týždňov, aby sa termínovo dostalo na všetkých divákov.

Video
Na koncerte k nedožitým 70. narodeninám Mira Žbirku zaspievala s jeho synom Davidom

Do Prahy sa Marika vráti po rokoch a pre českých a slovenských fanúšikov chystá veľkú výpravnú scénu, hviezdnych hostí, ktorých mená budú zverejňovaní postupne, a predovšetkým poriadnu dávku legendárnych hitov, ktoré tešili a stále tešia niekoľko generácií.

Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska… to je len malý výpočet skladieb, ktoré Marika so skupinou a s hosťami pripravuje na exkluzívne koncerty. Je úžasné, že tieto a ďalšie skladby koncertne opäť zaznejú – tentoraz v pražskej O2 aréne. Okrem toho so svojím tímom plánuje na tento rok aj ďalšie prekvapenia, ktoré všetkých fanúšikov určite potešia.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Marika Gombitová