Kráľovnú popu Madonnu prepustili po ťažkej infekcii z nemocnice

Americká speváčka bola prepustená z nemocnice, inforrmoval server CNN s odkazom na svoje zdroje. Šesťdesiatštyri ročná kráľovná popu bola s ťažkou bakteriálnou infekciou na jednotke intenzívnej starostlivosti.

30.06.2023 12:30
Madonna Foto:
Madonna je na scéne už 40 rokov.
debata

Speváčka Madonna musela kvôli zdravotným problémom odložiť sedemmesačné turné, ktoré mala začať v nasledujúcich týždňoch.

Madonna v klipe ku skladbe American Life

Madonnu do jej domu v New Yorku previezla súkromná sanitka, uviedol zdroj stanice CNN, podľa ktorého sa speváčka cíti lepšie. O jej ochorení v stredu informoval jej manažér s tým, že do nemocnice bola prijatá v sobotu. Uviedol, že sa očakáva jej plné uzdravenie.

Madonna Čítajte viac Madonna ohlásila nové turné. Oslávi tak 40 rokov na scéne

Madonna mala turné začať 15. júla vo Vancouveri a ukončiť na budúci rok v ajnuári v Mexiku. Turné Madonna: The Celebration Tour (Madonna: Oslavné turné), ktoré malo byť oslavou jej viace než 40-ročnej kariéry, oznámila speváčka tento rok v januári. Autorka hitov ako La Isla Bonita, Material Girl či Like a Prayer mala zavítať do viac než tridsiatich miest.

madonna2016 Čítajte viac Našli ju v bezvedomí, museli napojiť na prístroje: Speváčka Madonna odkladá turné, bojuje s ťažkou infekciou
debata chyba
Viac na túto tému: #Madonna