Pavel Callta uvádza nový singel Vrásky z lásky

Prešiel necelý mesiac od úspešnej pesničky Skvělej den speváka Pavla Calltu, ktorá dostala aj videoklip, uvádza rodák z Českej Lípy novú skladbu Vrásky z lásky. Rozpráva o dlhodobom partnerskom súžití, ktoré aj keď má svoje muchy, nestráca svoje kúzlo. Ústrednú dvojicu vo videoklipe stvárnili influenceri a Pavlovi kamaráti Erik Meldik a Dominika Šťovíčková, ktorí v reálnom živote tvoria pár. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

06.07.2023 16:00
Pavel Calta Foto:
Pavel Callta dopisuje piesne na svoj piaty štúdiový album.
debata

„Je to taký odľahčený vzťahový song,“ hovorí Callta o singli, ktorý sám označuje ako vtipný song o láske. Autentický track plný úprimnosti a energie má opäť autorsky na svedomí spevák, o produkciu sa postaral Ondřej Žatkuliak, o edit Daniel Vrba, obidvaja z Rooftop Studia.

„Tento song som napísal spontánne zo dňa na deň, nahral som gitary, a tak ma to bavilo, že som si povedal, že by som rád stihol klip ešte pred letom,“ popisuje Callta rýchlosť, s akou singel vznikol.

Vtipná snímka z dielne Nikity Rubleva, predovšetkým režiséra rapových videoklipov, sleduje partnerskú dvojku Erika a Dominiku, ako s osobnou ľahkosťou riešia bežné partnerské peripetie, čo dokonale podčiarkuje text najnovšieho singla charizmatického speváka. O finálnu postprodukciu a strih sa postaral Tobiáš Petschenka.

AL KD autor    2 Čítajte viac Aneta Langerová a Korben Dallas predstavujú nový singel Neustoupím

Koncertné leto je už v plnom prúde a Callta tak navštívi rôzne zákutia Českej republiky. Medzičasom dopisuje piesne na svoj piaty štúdiový album. „V lete máme rôzne koncerty po celej ČR. Užite si leto a keď vrásky, tak len z lásky,“ uzatvára spevák.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #hudba #pop