IMT Smile zverejnili dátumy prvých koncertov v roku 2024

Skupina IMT Smile zverejnila dátumy prvých koncertov v roku 2024. Hneď 7. januára sa kapela predstaví v košickej Steel Aréne a 12. januára v Tipsport aréne Banská Bystrica.

11.09.2023 17:00
imt smile mini Foto: ,
Hneď na začiatku roka nevynechá skupina ani najväčšie haly na strednom a východnom Slovensku.
debata

Po vypredaných koncertoch, medzi ktorými nechýbali ani dva na Bratislavskom hrade a tiež viac ako osemtisíc fanúšikov vo Východnej, bude skupina IMT Smile pokračovať s koncertmi na zimných štadiónoch. Hneď na začiatku roka nevynechá skupina ani najväčšie haly na strednom a východnom Slovensku. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

Špeciálnym hosťom koncertu bude nielen Laci Strike a SDA Crew, ktorých fanúšikovia mali možnosť vidieť s IMT Smile už počas tohto roka, ale spoločne sa so skupinou fanúšikom predstaví Kali. Práve s ním už niekoľko týždňov stále bodujú v slovenských rádiách so skladbou Nič sa nemení.

„V roku 2018 sme spoločne nahrali skladbu Poď so mnou, ktorá rozhodne nemôže chýbať v našom koncertnom playliste, a ktorá má už viac ako 18 miliónov videní na youtube. A tešíme sa, že si spolu s Kalim zahráme už aj našu novú spoločnú pieseň Nič sa nemení. V januári si to v Košiciach a v Banskej Bystrici poriadne užijeme aj s našimi fanúšikmi,“ hovorí líder kapely Ivan Tásler.

koncert, imt smile, ivan tasler Čítajte viac IMT Smile postavili Východnú na nohy. Tásler si zaspieval aj s otcom

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #IMT Smile