Dvadsaťročná speváčka a skladateľka LIIA vydala singlovú novinku Purpose

Talentovaná dvadsaťročná speváčka a skladateľka LIIA (vlastným menom Lili Rybová) pochádza z Bratislavy a hudbe sa venuje od svojich pätnástich rokov. Jej tvorba predstavuje originálny zvuk, v ktorom sa dokonale prelínajú jemné vokály a emocionálna hĺbka R&B s pulzujúcou energiou drum'n' bassu a chytľavými groovami tech housu, ale nebojí sa experimentovať aj s inými žánrami. Jej prvou úspešnou skladbou bola Airplane mode, ktorú nahrala v júli 2023 so slovenským producentom Pristage.

14.06.2024 09:00
LIIA Foto:
Speváčka a skladateľka LIIA vydala singlovú novinku Purpose, ktorá predznamenala jej prvý rozsiahlejší EP projekt s názvom Closure. Emotívne nabité päťskladbové EP mladej slovenskej speváčky vás prevedie piatimi fázami smútku - popieranie, hnev, zjednávanie, depresia a prijatie, prostredníctvom palety jedinečných hudobných štýlov.
debata
Mladá speváčka LIIA predstavila nový singel s názvom PURPOSE.
Minulý týždeň vydala singlovú novinku Purpose, ktorá predznamenala jej prvý rozsiahlejší EP projekt s názvom Closure. Emotívne nabité päťskladbové EP mladej slovenskej speváčky vás prevedie piatimi fázami smútku – popieranie, hnev, zjednávanie, depresia a prijatie, prostredníctvom palety jedinečných hudobných štýlov. Skúma v ňom hlboké emócie spojené so stratou a uzatváraním kapitol v jej živote.

Closure nie je len hudobným albumom, ale aj umeleckým dielom, ktoré rozoberá univerzálne ľudské emócie a ponúka cestu uzdravenia. „Closure je pre mňa viac ako len EP, je to moje prvé bábo a som nesmierne šťastná, že som ho mohla pokrstit práve na festivale ŽVF v Pezinku pred celou komunitou hudobníkov a všetkých, čo sa na ňom podieľali. Dúfam, že si každý nájde ten svoj Closure pri počúvaní aspoň jedného tracku!“, vyjadrila sa speváčka LIIA.

 DSC1576 Čítajte viac Je v poriadku, keď nevieme, kto sme a čo chceme, vraví nový spevácky talent Liia

Hudobné videoklipy k albumu, v ktorých sa objavujú aj tanečníci zo Street Dance Academy, vytvoril Lukáš Jurečko. Vizuálne stvárňujú spektrum emócií, a to pomocou reprezentatívnych farieb: žltej, červenej, fialovej, modrej a bielej. Producentom celého projektu je Maxx Miklos.

Mladá speváčka a skladateľka LIIA v skladbe MINDSET.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Liia