A. K. Williamsová - Cudzinec, ktorého hľadáš. Vrah terorizuje Atlantu

03.07.2013 11:29

Je brutálny a nemá zľutovanie. Terorizuje celé mesto. Poľuje na nič netušiace obete, píše posmešné listy vyšetrovateľom i médiám a sľubuje ďalšie vraždy. Kto zastaví sadistického Lámača väzov, skôr ako zabije ďalšiu obeť?

A. K. Williamsová
A. K. Williamsová Autor: Ikar

V Atlante je nielen príšerná horúčava, sparno a vlhko, ale aj všadeprítomný strach zo sériového vraha!

Novinka talentovanej A. K. Williamsovej Cudzinec, ktorého hľadáš nadchla čitateľov i médiá. „Toto je kniha, ktorej prečítanie si musíte naplánovať. Len čo sa totiž pustíte do prvých strán, nedokážete sa od nej odlepiť,“ píše Amazon.

„Williamsová vytvorila jednu z najrealistic­kejších postáv v detektívnom svete, ktorá má hnala dopredu a cítili som pri čítaní neuveriteľné vzrušenie.“
Tess Gerritsenová, autorka krimi série Rizzoli&Isles

„Strašidelná, napínavá a dych vyrážajúca jazda.“
Associated Press

„Výbušný a nepredvídateľný psychotriler.“
Publishers Weekly

A. K. Williamsová - Cudzinec, ktorého hľadáš
A. K. Williamsová - Cudzinec, ktorého hľadáš Autor: Ikar

Do hry vstupuje mimoriadne silná hlavná hrdinka, ktorá je podľa Associated Press taká unikátna, že si zaslúži miesto medzi obľúbenými detektívmi. Keye Streetová bola vychádzajúcou hviezdou v FBI, kým jej alkohol nezničil sľubnú kariéru i život. Po rozvode sa pokúša zostať triezva a hľadá si prácu tam, kde ju môže získať – sleduje neverných manželov a manželky, doručuje predvolania na súd, prenasleduje páchateľov prepustených na kauciu a z času na čas uhýba pred guľkami.

Keď začnú pribúdať obete a atlantská polícia si nevie rady, poručík z oddelenia vrážd Aaron Rauser požiada o pomoc jediného človeka, ktorý je podľa neho schopný preniknúť do mysle šialeného vraha. Bývalú profilistku FBI Keye Streetovú. Dostáva druhú šancu, chopí sa jej a necháva sa vtiahnuť do pekla najhoršej nočnej mory, akú Atlanta zažila.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku