Sophie Hannahová: Vraždy s monogramom

13.11.2014 05:00

Legendárna postava Agathy Christie – geniálny belgický detektív Hercule Poirot - ožíva v novom románe britskej spisovateľky Sophie Hannahovej.

Sophie Hannahová: Vraždy s monogramom
Sophie Hannahová: Vraždy s monogramom Autor: Slovenský spisovateľ

Keď Poirot spokojne čaká v reštaurácii na hovädzí rezeň, ani len netuší, akú smršť udalostí rozpúta blesková návšteva neznámej mladej ženy. A keď mu po návrate do penziónu jeho spolubývajúci, vyšetrovateľ Scotland Yardu Edward Catchpool, oznámi, že v prepychovom londýnskom hoteli Bloxham došlo k bizarnej trojnásobnej vražde, slávny detektív je opäť nútený zapojiť svoje malé sivé bunky do vyšetrovania mimoriadne zamotaného prípadu…

Britská spisovateľka Sophie Hannahová, ktorá na veľké potešenie všetkých milovníkov klasickej detektívky oživila legendárnu postavu Agathy Christie – geniálneho belgického detektíva Hercula Poirota -, je autorkou deviatich psychologických trilerov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#knižná novinka #Hercule Poirot #Sophie Hannahová: Vraždy s monogramom
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku