Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti. Príbeh Lisbeth Salanderovej pokračuje!

02.09.2015 07:00

Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti je opäť napínavý príbeh so zaujímavou zápletkou a stretnete svoje obľúbené postavy. Mikaela a Lisbeth. Na pokračovanie fenomenálnej série od Stiega Larssona Millennium čakali milióny čitateľov po celom svete.

Minulý štvrtok vyšla vo svetovej premiére aj na Slovensku – v jeden deň a v jednu hodinu vyšla v desiatkach krajín a v celkovom náklade 2,7 milióna kusov. Príbeh o investigatívnom novinárovi Mikaelovi Blomkvistovi a hackerke Lisbeth Salanderovej tak pokračuje.

Pozrite si VIDEO-reportáž z jedinečnej akcie:

"Štvrtý diel série Millennium, knihu Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti, vydal Ikar a začína sa približne tam, kde sa skončil tretí diel z pera Stiega Larssona. Mikaela Blomkvista nachádzame v časopise Millennium, ktorý má však ťažkosti a ako soľ potrebuje nejakú bombu, ktorou zaboduje u čitateľov…aj nových majiteľov.

David Lagercrantz - Dievča, ktoré uviazlo v...
David Lagercrantz - Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Ikar

Do príbehu vstupuje špičkový odborník na výskum umelej inteligencie profesor Frans Balder. Ten zavolá uprostred noci Blomkvistovi s tým, že disponuje šokujúcimi informáciami o amerických tajných službách. Prezradí mu, že bol v kontakte s mladou geniálnou hackerkou. A Blomkvist tuší, o koho ide.

Lisbeth Salanderová sa zdanlivo bezdôvodne zapojí do hackerského útoku. Berie na seba riziká, ktorým sa doteraz vyhýbala. Toto sa na ňu nepodobá…

V Blomkvistovi skrsne nádej na senzačné odhalenie, ktoré on aj časopis Millennium zúfalo potrebujú. Ako zvyčajne, Lisbeth sleduje svoje vlastné ciele. Nadišiel čas, aby sa ich životné cesty opäť stretli.

Román Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti z pera Davida Lagercrantza je najočakávanejšou novinkou tohto leta a rozhodne nesklame fanúšikov larssonovskej trilógie, ani čitateľov dobrej severskej detektívky.

S touto knihou súťažíte aj o ďalších 201 cien na www.topkrimi.sk.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#knižná novinka #Ikar #Millennium #David Lagercrantz #Stieg Larsson #Dievča ktoré uviazlo v pavúčej sieti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk