Vychádza autobiografia Mariky Gombitovej

Šesťdesiatročná interpretka svoju novinku uvedie do života v stredu na koncerte na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

11.10.2016 16:00
Miro Žbirka, Marika Gombitová Foto:
Hosťom koncertov Mira Žbirku bola Marika Gombitová.
debata (1)

Na pulty slovenských kníhkupectiev sa dostala autobiografia slovenskej speváčky Mariky Gombitovej s názvom Úlomky spomienok. Novinka, ktorá je interpretkinou intímnou spoveďou, čitateľovi predstaví jej boj či odhodlanie nevzdať sa, keď sa zdá všetko stratené

"Ľudská pamäť je zvláštna. Občas detailne uchová úplné maličkosti a inokedy vymaže hoci aj zásadné udalosti. Na to však ľudská pamäť je a my ľudia sa odlišujeme v tom, že každý má svoj uhol pohľadu. Spísaním týchto spomienok nepredkladám curriculum vitae, ale ponúkam tie udalosti zo svojho života, ktoré som si v mysli uchovala a o ktoré sa chcem s vami podeliť,“ uviedla 60-ročná speváčka, ktorá na knihe spolupracovala s českým novinárom, spisovateľom a producentom Miroslavom Graclíkom. Hudobníčka uvedie knihu do života na svojom očakávanom koncerte Marika Gombitová a priatelia, ktorý sa uskutoční v stredu 12. októbra na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Marika Gombitová #Úlomky spomienok