Robert Fulghum: Opravář osudů

01.11.2017 05:00

George Novak pricestuje do Prahy, aby pátral po svojich českých koreňoch. Nakoniec však zistí, že vlastne hľadá odpoveď na inú otázku: Kto som? Kto si myslím, že som? A kto je Vera, susedka a priateľka plná pochopenia, ale i tajomstva?

Robert Fulghum: Opravář osudů
Robert Fulghum: Opravář osudů

Georgeovi v jeho hľadaní najviac pomáhajú nové stretnutia – s trochu záhadnou mladou ženou Luci Milenou alebo s bytosťou, ktorá mu dá úplne nečakanú ponuku. V krčme U Devíti draků a ovce, mieste pre rozhovory, otázky a odpovede priam stvorenom, nájde potom nejedna zápletka riešenie.

Americký spisovateľ, maliar, country spevák, pastor a učiteľ Robert Fulghum (1937) sa preslávil svojou prvotinou – mozaikou príhod, úvah a zamyslení o živote, nazvanou Všetko, čo naozaj potrebujem vedieť, som sa naučil v materskej škôlke. Fulghumove knihy vyšli v troch desiatkach jazykov a vo viac než stovke krajín.

V anglickom origináli Mender of Destinies, 2017. (česky)

Argo

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#knižná novinka #Argo #Robert Fulghum #Opravář osudů
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku