Zápisník plný optimizmu. Pre vaše úspechy

17.08.2018 07:00

Tento nový Zápisník plný optimizmu môže byť vaším každodenným spoločníkom. Či už ste študent, podnikateľ, učiteľ, alebo chcete mať zápisník len tak pre radosť.

Zápisník plný optimizmu
Zápisník plný optimizmu Autor: NOXI

Môžete si doňho zapisovať:

  • svoje úspechy a víťazstvá
  • sny, ciele a vízie do budúcnosti
  • dôležité informácie a zaujímavé fakty
  • adresy a kontakty
  • krásne zážitky, či vzácne myšlienky

Nový Zápisník plný optimizmu v peknej grafickej úprave navyše ponúka vyše 100 najkrajších citátov plných optimizmu.

Pozitívne myšlienky od svetoznámych osobností ako Albert Einstein, F.M.Dostojevskij, Leonardo da Vinci, Victor Hugo, Konfucius, či Abraham Lincoln.

Nechýbajú ani citáty Slovákov špeciálne pre tento zápisník. Adela Vinczeová, Vlado Voštinár, Táňa Keleová-Vasilková, ale aj Michal Viewegh alebo Adriana Sklenaříková.

Zápisník plný optimizmu
Zápisník plný optimizmu Autor: NOXI

Optimizmus a pozitívny pohľad na svet okolo vás dokážu zázraky. Je to kľúč k úspechu a napokon aj k šťastiu a naplneniu.

„Niekedy mám pocit, že sa príliš sťažujeme, hundreme, myslíme v tmavých farbách a pritom práve tá naša situácia môže byť stokrát lepšia ako tých naokolo. Akoby sme neboli vďační za to, čo máme,“ tvrdí na margo zápisníka pre LepšíDeň.sk jeho autor Milan Buno.

„Chcel som preto pripraviť zápisník, kde si môžu ľudia zapisovať svoje myšlienky, skvelé nápady, zaznačia si pár slov o príjemnom stretnutí, super filme alebo pesničke, jednoducho tie pozitívne a príjemné veci. A popri tom sa na každej strane môžu inšpirovať optimistickými citátmi slávnych osobností zo sveta, aj známych ľudí zo Slovenska. A to všetko v grafickej úprave, ktorá lahodí každému oku.“

Zápisník je pre ľudí, ktorí sa chcú inšpirovať, nabiť pozitívnou energiou a dodať si optimizmus – očami slávnych osobností zo sveta, ale aj známych Slovákov. Veď optimisti majú zo života oveľa viac – s chuťou začínajú prácu, vychutnávajú si stretnutia, jedlo, užívajú si každý deň.

„Svet patrí optimistom. Pesimisti sú len diváci.“

François Guizot

Veríme, že vás tieto výnimočné myšlienky nabijú pozitívnou energiou a dodajú vám optimizmus – kľúč k úspechu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#knižná novinka #Noxi
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku