C. G. Drews: Tisíc dokonalých tónov

15.07.2019 05:00

Emóciami nabitý príbeh v žánri „young adult fiction“. Beck nenávidí svoj život. Nenávidí svoju násilnícku matku.Nenávidí svoj domov. A zo všetkého najviac nenávidí klavír, na ktorom ho matka núti hrať každú hodinu každého dňa.

C. G. Drews: Tisíc dokonalých tónov
C. G. Drews: Tisíc dokonalých tónov
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)

Nikdy nebude hrať tak ako ona – predtým, než náhla choroba ukončila jej kariéru a premenila ju na zlomenú bytosť. Ale Beck je príliš vydesený na to, aby sa vzoprel svojej matke a povedal jej, že jeho vášňou je skladanie vlastnej hudby.

Keď stretne August, dievča plné života, energie a optimizmu, začne sa v ňom prebúdzať láska a zrazu vidí spôsob, ako uniknúť svojej bolestivej existencii.

C. G. Drews je úspešná austrálska knižná blogerka. Tisíc dokonalých tónov je jej knižný debut. V anglickom origináli A Thousand Perfect Notes (Hachette 2018). Preložila Milica Nováková.

Slovart

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#kniha #knižná novinka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku