Vyhrajte výberovku speváčky Kristíny

Kristína - Tie naj

Speváčka Kristína vydáva prvú výberovku s názvom „Tie Naj“! Exkluzívny album šarmantnej speváčky predstavuje obdobie od jej začiatkov až po súčasnú tvorbu. Na výberovke nájdu fanúšikovia najväčšie hity ako Horehronie, Pri oltári, V sieti ťa mám či Jabĺčko.

„Ľudia sa radi vracajú k starším albumom, ktoré sú dnes už žiaľ vypredané. Naposledy som vydala album pred dvoma rokmi a odvtedy som nahrala viacero nových piesní, ktoré fanúšikovia nemali možnosť nikde nájsť. Výberovka „Tie naj“ je pre mňa niečo špeciálne, je to môj prvý výberový album a predstavuje kus môjho života, od začiatkov až po súčasnú tvorbu. Keď som sumarizovala piesne, zaspomínala som si ako vznikali, ako som prežívala ich tvorbu vtedy a teraz. Sú to neopísateľné zážitky, ktoré sa mi zapísali hlboko do duše a sú dôkazom cesty, na ktorú som sa vybrala. Každá jedna skladba je mojou srdcovkou a predstavuje posun v mojej kariére,“ teší sa Kristína.

Nový výberový album obsahuje aj piesne, ktoré na žiadnom albume doteraz nevyšli. Priaznivci si tak môžu vychutnať skladby ako Ovoňaj ma ako ružu s významným slovenským umelcom Ladislavom Chudíkom či Rozchodový reggaeton, pri ktorom si speváčka vo videoklipe zahrala s českou hereckou legendou Miroslavom Donutilom. Na výberovke sú aj úplné novinky – Navždy a humorná skladba Ta Ne. „Som pôvodom východniarka a mám rada ozajstnú a spontánnu zábavu. Chcela som tentokrát žánrovo uletieť, preto som si pre fanúšikov pripravila humornú pesničku, ktorej text je recesia."

Kristína je momentálne na turné v Česku, na Slovensku sa ešte predstaví 3. 12. v Žiline, 4. 12. v Bratislave (Babylon Music Club), 10. 12. v Brezne a 19. 12. vo Vranove nad Topľou.

Pravda.sk pripravila pre vás súťaž o 3 výberové CD Kristíny – Tie naj. Stačí, ak do nedele 30. novembra vrátane správne odpoviete a súťažnú otázku a budete mať šťastie v žrebovaní. CD pošleme výhercom poštou.

Výhercovia

Renata Fallová, Trstená, Igor Vantech, Košice, Julia Harenčarová, Lipany

OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.