Súťaž o lístky na Šansónové Vianoce Lucie Šoralovej

Speváčka Lucia Šoralová pripravila pre milovníkov šansónu večer plný prekvapení, emócií a krásnej hudby! Šansónové Vianoce s Luciou Šoralovou a jej hosťami zažije Bratislava už 6. decembra. V Ateliéri Babylon vystúpi Lucia spolu s kapelou La Alma a špeciálnymi hosťami. Okrem vlastných skladieb zaspieva šarmantná speváčka aj skladby Michala Horáčka, Hany Hegerovej, Zuzany Navarovej či Jara Filipa. Tešiť sa môžete aj na ochutnávku z pripravovaného albumu!

Lucia Šoralová. Foto: Peter Ondrejka
Lucia Šoralová Lucia Šoralová.

„Po minuloročnom úspechu, by sme radi zo Šansónových Vianoc s hosťami urobili tradíciu. Tento rok potvrdili účasť, talentovaný akordeonista Michal Červienka, známy aj zo šou Slovensko má talent, famózny huslista Ján Berky a môj kamarát Zbyňo Džadoň, skladateľ, spevák a podľa môjho názoru najväčší neznámy žijúci textár na Slovensku,“ teší sa Lucia Šoralová.

Fanúšikovia si na koncerte naživo vypočujú aj úspešný album „O lásce, cti a kuráži“, na ktorom Lucia spolupracovala s textárom Michalom Horáčkom. Kritikmi oceňované CD má na konte ocenenie Zlatá platňa. Šansoniérka a dvojnásobná mamička sa na koncert v Bratislave veľmi teší. Lucia do Bratislavy zavíta s malým synčekom Ondrejkom.

Atmosféru plnú emócií a šansónových melódií na koncerte „Šansónové Vianoce Lucie Šoralovej aj jej hostí“ si nenechajte ujsť 6. 12. v Ateliéri Babylon. Vstupenky si môžete kúpiť na www.predpredaj.sk a www.ticketportal.sk. Alebo ich vyhrajte v súťaži na Pravda.sk – dvaja z vás môžu ísť aj s partnerom na koncert zadarmo. Stačí, ak do 5. decembra do 12.00 správne odpoviete na súťažnú otázku a hneď v piatok popoludní budeme výhercov kontaktovať telefonicky.

Výhercovia

Z.Dodoková, Svätý Jur, K. Tomášová, Nižný Hrušov

OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.