Hrajte o lístky na koncert Richarda Müllera s Andrejom Šebanom!

Richard Müller pripravil pre fanúšikov predvianočné prekvapenie! Legendárny spevák zavŕši tohtoročný hudobný maratón dvoma klubovými koncertami so svojou skupinou, na ktoré si pozval špeciálneho hosťa. Niekoľkonásobný Zlatý Slávik sa na jednom pódiu stretne s fenomenálnym gitaristom Andrejom Šebanom! Jedinečné spojenie hudobných velikánov a najväčšie hity Richarda Müllera v predvianočnej atmosfére si nenechajte ujsť 16. decembra v Ateliéri Babylon v Bratislave a 17. decembra v Piano Clube v Trenčíne. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte vstupenky na tento výnimočný koncert!

Richard Müller Foto: Peter Durdiak
Richard Müller Richard Müller

„Všetci robia koncom roka také pokojné vianočné koncerty. Ja som si povedal, prečo neurobiť koncoročné akcie tak trošku divokejšie. Preto som sa rozhodol urobiť vianočný koncert spolu s kapelou a prizval som si Andreja Šebana ako hosťa. On to bez váhania prijal, začo mu ďakujem. Teším sa na koncerty, verím že budú o niečo hlasnejšie a divokejšie,“ s úsmevom plánuje Richard Müller.

Richard Müller a Andrej Šeban sú dlhoroční spolupracovníci, ktorí sa stretli v skupine Banket. Na konte majú niekoľko albumov a desiatky koncertov. Ich spojenie sľubuje fanúšikom dokonalý hudobný zážitok.

„S Andrejom Šebanom sme si po veľmi dlhom čase zahrali v lete na koncerte v Pezinku. A bolo to presne tak ako som dúfal. Fungovalo to rovnako ako pred 15-imi rokmi, keď sme pravidelne hrávali. Hlavne tá energia, ktoré medzi nami zostala nezmenená," opisuje Richard Müller.

Fenomenálny hudobník Andrej Šeban prijal pozvanie Richarda Müllera na predvianočné koncerty s radosťou. Okrem majstrovského hrania na gitare plánuje aj spievať.

Okrem Richarda Müllera a Andreja Šebana sa na predvianočných koncertoch predvedie aj bubeník Juraj Kuchárek, gitarista Peter Markuljak, hráč na klávesy Matej Benko a basgitarista Viktor Hidvéghy. Nenechajte si ujsť špičkových hudobníkov a najväčšie hity Richarda Müllera 16. 12. v Ateliéri Babylon v Bratislave a 17. 12. v Piano Clube v Trenčíne. Organizátor ponúka okrem obyčajnej aj VIP vstupenku, ktorá zahŕňa slané pochúťky, sladké dezerty a ochutnávku lahodného vína. Vstupenky sú v predaji v sieti www.predpredaj.sk.

Pravda.sk vám však dva páry vstupeniek ponúka aj v súťaži. Ak do nedele 14. decembra vrátane správne odpoviete na súťažnú otázku, môžete vyhrať vstup pre dvoch buď na koncert v Bratislave, alebo v Trenčíne – teda ten, ktorý vám viac vyhovuje. Ak súťažíte, rezervujte si čas, výhercov budeme telefonicky kontaktovať v pondelok 15. decembra.

Výhercovia

Martin Kedro, Trenčín, Martina Wäldl, Svätý Jur

OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.