Súťaž o 2CD A Symphony od British Music z OH 2012

A Symphony od British Music
A Symphony od British Music Autor: Universal Music

Ak ste sledovali olympijské hry v Londýne, určite si ešte pamätáte veľkolepý záverečný ceremoniál plný skvelej hudby. Bude „krásnou, drzou, príjemnou a vzrušujúcou prehliadkou“ histórie britskej popovej hudby, sľuboval hudobný režisér programu David Arnold, autor hudby k piatim filmom o Jamesovi Bondovi.

A stalo sa. Na ceremoniáli vystúpili mnohé hviezdy britskej populárnej hudby ako Madness, Pet Shop Boys, Elbow, Queen, George Michael, Annie Lennox, Fatboy Slim, Muse, Spice Girls, Take That či The Who. To všetko, v štúdiovej kvalite a aj omnoho viac nájdete na skvelom a pestrom dvojCD z dielne Universal Music s názvom A Symphony od British Music (Music for the closing ceremony).

Pravda.sk pre vás pripravila súťaž – môžete toto 2CD vyhrať, ak správne odpoviete na súťažnú otázku – najneskôr do piatka 21. septembra vrátane.

(Ospravedlňujeme sa za pôvodne chybné dátumy v odpovediach (namiesto augusta september), žrebovať budeme aj zo všetkých odpovedí, ktoré prišli do opravy (18. septembra 11.00)-

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk