Vyhrajte lístky na koncert lámača ženských sŕdc

Ikona nielen talianskej, ale aj svetovej pop music sa na jar vracia do Bratislavy. Eros Ramazzotti vyrazil na 2. časť World Tour pod všetkohovoriacim názvom, ktorý nepotrebuje žiadny ďalší komentár – Perfetto. Druhá časť svetového turné štartuje už vo februári a na jeho „trase“ Bratislava nemôže chýbať. Eros vystúpi 15. marca 2016 na Zimnom štadióne O. Nepelu.

Eros Ramazzotti

Samotný koncertný playlist obsahuje skladby z najnovšieho albumu Perfetto, ale nepochybne sa na rad dostanú aj Erosove najväčšie hity.

Celá šou je koncipovaná veľmi jednoducho, avšak s použitím tých najmodernejších technológií zrovnateľných s tými najväčšími svetovými hudobnými produkciami. A je viac ako isté, že to opäť bude fantastický koncert. Jednoducho povedané, diváci sa majú na čo tešiť. A tešiť sa môžete aj vy. Pripravili sme pre Vás súťaž o 2× dva lístky na tento svetový koncert.

Eros Ramazzotti Foto: XL promotion
Eros Ramazzotti - nepoužívať Eros Ramazzotti

Ako môžete získať lístky na koncert?

Stačí, ak pošlete správnu SMS odpoveď na otázku:

Koľký raz sa Eros Ramazzotti predstaví na koncerte v Bratislave"?

a) Druhý raz
b) Tretí raz
c) Štvrtý raz

Správnu odpoveď zasielajte do stredy 9. marca 2016 do 12:00 na číslo 6663 v tvare:

PRAVDA(medzera)va­ša odpoveď(medze­ra)meno priezvisko

kde za:
vaša odpoveď dosadíte vami tipovanú odpoveď v tvare A, B alebo C
meno priezvisko dosadíte vaše meno a priezvisko

Žrebovať budeme zo všetkých SMS so správnou odpoveďou v stredu 9. marca 2016 popoludní. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky. Cena odpovednej SMS je 0,50 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

Výhercovia

Mária Cvečková, Častá; Ján Krajči, Žilina