Súťaž: Vyhrajte lístky na koncert Mireille Mathieu

Mireille Mathieu Foto: Pravda, JVS Group
Mireille Mathieu Mireille Mathieu

Brilantná francúzska šansoniérka Mireille Mathieu vystúpi spoločne so svojím orchestrom 27. októbra 2017 v bratis­lavskej Incheba Expo, kde aj pred rokom zožala obrovský úspech pred kompletne vypredaným hľadiskom. Šansónová legenda zaspieva svoje najznámejšie piesne, ktoré poznajú a milujú jej fanúšikovia všade na svete.

Jej minuloročný koncert pred vypredaným dva a pol tisícovým hľadiskom bol plný nádherných piesní, sĺz dojatia a nadšených fanúšikov nabitých silnými emóciami. Drobná speváčka s charakteristickým účesom, svojim hlasom rozozvučala celú bratislavskú Incheba Expo. Slovenskí fanúšikovia ukázali, že dokonale ovládajú slová jej piesní a druhú polovicu koncertu spievali postojačky s ňou. To bol dôkaz toho, že táto šarmantná dáma je skutočne obľúbeným speváckym fenoménom.

O dokonalý hudobný doprovod sa postaral jej orchester a vokalisti. Rozhodne to nebola nuda a koncert už od začiatku nabral ten správny „drajv“. Nad tým všetkým sa klenula samotná speváčka, ktorá aj vo svojich sedemdesiatich rokoch pôsobila ako mladica. Zazneli hity ako Mon Credo, La Paloma, adie alebo Non, je ne regrette rien z repertoáru speváčkinho idolu Edith Piaf.

Rovnako bola ohúrená aj samotná speváčka, a preto sa rozhodla, že poctí Bratislavu svojou návštevou znova, aby brilantným hlasovým prejavom a charizmatickým vystupovaním potešila svojich fanúšikov už 27. októbra 2017 v Incheba Expo Aréne.

Odpovedzte do 27.10 12:00 na jednoduchú otázku a vyžrebujeme troch šťastlivcov:

1. cena – 2× vstupenka na koncert Mireille Mathieu + osobné stretnutie

2. – 3. cena – 2× vstupenka na koncert Mireille Mathieu

Koncert sa koná už tento piatok 27.10. 2017 v Incheba Expo. Vstupenky si výhercovia budú môcť vyzdvihnúť v našej redakcii.

Pozrite si video, v ktorom sa speváčka prihovára fanúšikom a teší sa na stretnutie v Bratislave:
Ak nevyhráte, nezúfajte, vstupenky sú k dispozícii na predajných miestach siete Ticketportal alebo na www.ticketportal.sk

Výhercovia

Alžbeta Cillagová, Bratislava; Darina Schewelová, Bratislava; Zuzana Kvasničková, Bratislava;

OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.