Súťaž: Vyhrajte lístky na predstavenie Pánska šatňa

Sexteto známych českých hercov (Jiří Lábus, Martin Dejdar – réžia – Pavel Nový, Jan Jiráň, Martin Janouš, Petr Hojer) pootvoria dvere do zákulisia Pánskej šatne. Pozvú vás na miesto, kde sa varí alchýmia divadla, kde sa pečú zákulisné ťahy, a v ktorom to len tak šuští dôvernými informáciami, ktoré by sa vôbec nemali dostať medzi divákov.

V podaní Jiřího Lábusa, Pavla Nového, Jana Jiráňa, Martina Janouša Petra Hojera a Martina Dejdara, ktorý sa chopil réžie predstavenia Panská šatňa, čaká na publikum séria vtipných historiek zo života okorenené chytľavými pesničkami, interakciou s divákmi a množstvom ďalších prekvapivých okamžikov. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť nahliadnuť tak trochu kľúčovou dierkou do pánskej šatne ypsilonských hercov. Zažijete spontánnu atmosféru, improvizační nápady, jedinečné prepojenie hercov a divákov i trochu kolegiálnej škodoradostnosti. Veď niektorí z hercov spolu hrajú už desiatky rokov a prežili spolu veľkú časť hereckého života. Toto všetko sa odráža na vzájomných „přihrávkách“ i nekompromisních „smečích.“

Stačí ak odpoviete na našu otázku a piati z vás vyhrajú 2× vstupenku na divadelnú komédiu Panská šatňa 15. marca v bratislavskom MMC v hodnote 20 €.

Pre ktoré štúdio pôvodne vzniklo predstavenie Panská šatňa?

A) Studio Ypsilon

B) Studio Brno

Správnu odpoveď zasielajte do stredy 14.03.2018 12:00 na číslo 6664 v tvare:

PX(medzera)vaša odpoveď(medze­ra)meno priezvisko

kde za: vaša odpoveď dosadíte vami tipovanú odpoveď v tvare A alebo B

meno priezvisko dosadíte vaše meno a priezvisko

Žrebovať budeme zo všetkých SMS so správnou odpoveďou v stredu 14.03.2018 o 13:00. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky. Výhru si budú môcť prevziať osobne. Cena odpovednej SMS je 0,50 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

  • Správnu odpoveď sa dozviete TU.

Ak nechcete riskovať, že nevyhráte alebo by ste radi navštívili predstavenie v inom meste, vstupenky sú dostupné cez sieť Ticketportal.

Súťaž o lístky na predstavenie Pánska šatňa

Pánska šatňa – plejáda českých hercov vás zavedie do hereckej šatne

Fotogaléria

Informácie: Pánska šatňa / 15. marca / Majestic Music Club / začiatok o 19:00 dĺžka predstavenia : 1 hod. 45 min (Inscenace je bez pauzy.) autor: Kolektivná improvizácia hercov Studia Ypsilon réžia: Martin Dejdar hrajú, spievajú a improvizujú: Martin Dejdar, Jiří Lábus, Pavel Nový, Jan Jiráň, Martin Janouš a Petr Hojer

Facebook/ Ticketportal/ Studio Ypsilon

Výhercovia

Ľ. Kohaniová; M. Pataky; R. Jankovič; K. Rozimant; J. Banský