Vyberte knihu roka 2020 a vyhrajte knižný balíček

clanok kniha roka

Aj tento rok Pravda hľadá knihu roka. Kým po minulé roky ste si v denníku mohli prečítať, čo za svoju knihu roka považujú rôzne významné osobnosti, tento rok sme sa rozhodli zaviesť aj novú kategóriu Cena čitateľov Pravdy. Zapojte sa do ankety aj vy!

Na webe Pravdy od soboty 21. novembra až do nedele 29. novembra môžete hlasovať za svoju knihu roka spomedzi 36 titulov. Pravda oslovila 12 renomovaných knižných vydavateľstiev a každé z nich nominovalo do súťaže tri knihy, ktoré považuje za najlepšie zo svojej tohtoročnej produkcie.

Sú medzi nimi knihy pre deti i dospelých, beletria i náučná literatúra, napínavé aj humorné príbehy z pera domácich i zahraničných autorov, aby sme ulahodili najrôznejším čitateľským chúťkam. Možno sa tu inšpirujete a nájdete tipy vhodné pod vianočný stromček.

A aby sme našich hlasujúcich čitateľov odmenili, je tu šanca vyhrať aj zaujímavé knižné ceny:

1× knihy na celý rok (24 kníh rôzneho žánru) 3× knižný balíček s ponožkami s logom Pravda

Tento rok sa do ankety Kniha roka zapojilo 83 osobností (spisovateľov, básnikov, prekladateľov, kníhkupcov, ale aj výtvarníkov, architektov, lekárov, hudobníkov a ďalších, vrátanie niekoľkých redaktorov Pravdy), ich výber a názory na knižné tituly z roku 2020 si v denníku Pravda prečítate v prílohe Kniha roka 4. decembra.

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.