Vyhrajte knihu: Na Vianoce o jedného viac od Sarah Morganovej

NEPOUŽÍVAŤ - na vianoce
Na Vianoce o jedného viac. FORTUNA LIBRI Autor: , Pravda

Vianočný čas je čas oddychu, pokoja a pohody. A k tomu bezpochyby patrí aj dobrá kniha. Máme pre vás novinku z kategórie beletrie pre dospelých, ktorá vás zaručene zaujme.

Pre sestry Samanthu a Ellu Mitchellové sú Vianoce najvzácnejším obdobím roka. Tento rok však budú nakupovať darčeky pre toho najnečakanejšieho hosťa zo všetkých – pre svoju matku.

Od ich posledného stretnutia ubehlo už päť rokov. Keď sa im mama z ničoho nič ozve, Samantha s Ellou neochotne súhlasia, že spolu strávia Vianoce v nádhernej Škótskej vysočine… Gayle Mitchellová si vybudovala pozoruhodnú kariéru. Úspech si však vyžiadal svoju daň – vážne narušil jej vzťah s dcérami. K ich výchove pristupovala prísne s cieľom sformovať z nich silné osobnosti, no namiesto toho ich od seba odohnala. Až vidina vlastnej zraniteľnosti prinúti Gayle napraviť to.

Počas prvých spoločných rodinných sviatkov po rokoch všetky ženy Mitchellové zistia, že niekedy stačí postaviť sa minulosti čelom, aby ste vyliečili rany vo svojom srdci. Pre jednu z nich pobyt v Škótsku prinesie aj nečakané ľúbostné vzplanutie.

Vyhrajte knihu pod stromček

Zaujala vás táto kniha? Spolu s našim partnerom – Vydvateľstvom FORTUNA LIBRI vám prinášame možnosť získať túto knihu pod vianočný stromček.

Stačí, ak nám napíšte, ktorú knihu by ste chceli tento rok dostať pod vianočný stromček a ste v žrebovaní o knižnú novinku. Súťažiť môžete až do 8. 12. 2021. Vo štvrtok 9. 12. vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý si bude môcť tešiť na vianočné čítanie s touto 368-stranovou publikáciou.

Ak sa vám nepodarí vyhrať, alebo by ste chceli knihu kúpiť niekomu zo svojich blízkych, nájdete ju na stránke vydavateľstva priamo tu a teraz ešte aj za zaujímavú cenu. Okrem toho pri nákupe nad 39 eur budete mať dopravu zadarmo.

Výhercovia

Mária P., Zvolen

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.