Česká speváčka Dommi zverejnila videoklip

, 07.08.2020 08:15

Dominika Lukešová je finalistkou tohtoročnej Česko-Slovenskej SuperStar. Jej klip k singlu Homeland pozýva na krátký roadtrip.

Homeland

Ihneď po skončení súťaže Dominika Lukešová zamierila do štúdia, aby nahrala prvý oficiálny singel. Pieseň Homeland, ktorú už rotujú české rádiá, sa teraz dočkala aj video podoby. Režisér Štěpán Stewe Bárta z Unbeatable Records klip poňal ako prázdninový trip. „Byla to pro mě další zkušenost, natáčení jsem si neskutečně užila,“ hovorí Dominika, ktorá si do videa pozvala kolegu zo SuperStar Mikyho Hrbáčka.

Príjemná popová pesnička znesie porovnanie so zahraničnou konkurenciou a má všetky parametre stať sa jedným z domácich hitov v Českej republike v druhej časti prázdnin. Už po dvoch týždňoch je v oficiálnom prehľade najhranejších česko-slovenských piesní na hranici prvej dvadsiatky.

„Všetko ide neuveriteľne rýchlo. Sotva sa skončilo finále SuperStar, už som bola v kontakte s chlapcami z Carsleepers a dohovárala nahrávanie,“ popisuje Dominika udalosti, ktorými momentálne žije.

„Ťažko sa popisuje, čo cítite, keď prvýkrát počujete vlastnú pwsničku v rádiu. Je to ohromné. A než s stačíte poriadne nadýchnuť, šplháte sa na horu Říp, okolom pobiehá týpek s kamerou a nad hlavou vám krúží dron,“ smeje sa sympatická Dommi. A to je len začiatok. „Doma už si staviam malé štúdio, aby som mala možnosť zaznamenávať nápady a skúšať sama niečo produkovať. Rada by som, pokiaľ to situácia dovolí, čo najskôr začala vystupovať s vlastnými pesničkami.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#hudobná novinka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku