Nová slovenská hudba? Lazy the Kids vydávajú debutové EP Sunshine

Lazy the Kids prichádzajú s debutovým EP Sunshine. Dvojica Roman Krajčí (MoonDogg) a Dominik Javurek (Freddie Ferett) sa tak hlási o slovo na slovenskej hudobnej scéne. EP ponúka päť songov, ktorými sú Sunshine Chill Out, Junkers, 24K Golden, Smooth Vibes a Pulze. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

03.06.2023 16:00
lazy the kids Foto:
Lazy the Kids: Sunshine
debata

„Nebavil nás už rap a songy, ktoré sme počúvali, tak sme začali písať vlastné,“ hovorí autor textov Freddie Ferett a dodáva: „Ja som kedysi hrával v skupine, mali sme aj zopár koncertov, potom ma to prestalo baviť. Otvoril som si bar a tam sme sa stretli. Bolo to dosť bizarné, lebo ako som robil drinky, tak som sa započúval do debaty o hudbe, ktorú viedli hostia v bare. Začali sme postupne tvoriť, zohrali sme sa naozaj veľmi rýchlo, až tak, že niekedy som ešte len dopisoval text a už sme nahrávali.“

„Skladby sme potom doniesli Janovi Tlamkovi do TC štúdia, ktorý sa nakoniec postaral o celkový mix a mastering, a to je asi celý príbeh,“ uzatvára MoonDogg.

ZAZ spevacka YANN ORHAN Čítajte viac Zaz odkazuje slovenským fanúšikom, že jej koncert bude emotívna párty

„Postupne som na tom pracoval už u mňa v štúdiu a nemali sme žiadne očakávania, ale nakoniec z toho vzišlo debutové EP, päť songov. Teším sa z toho,“ dopĺňa Ján Tlamka, ktorého poslucháči poznajú aj pod menom DJ Lurex.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Universal Music #nová hudba